Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Obecné zastupiteľstvo, komisie a volebné obvody

Poslanci OZ:  

 

Mgr. Soňa Šandriková 

tel.č.:    0907 186 275

email:   sonsan@stonline.sk

 

 

 

Róbert Sliepka   

tel.č.:    0903 042 905

email:   robbert@szm.sk

 

 

 

Ing. Marián Komžík  

tel.č.:    0911 325 625

email:   riaditel@kohaplant.sk

 

 

 

Mgr. Zuzana Bridová

tel.č.:    0908 483 464

email:   zuzana.bridova@atlas.sk

 

 

 

Ing. Andrea Obertová

email:   andrea.obertova@gmail.com

 

 

 

 

František Hudec

tel.č.:    0918 777 529

 

              

 

 

Jozef Mokrán

tel.č.:    0915 420 032

email:   catering@josip.sk

 

 

 

Ing. Margita Kostrábová 

tel.č.:    0903 288 855

email:   m.kostrabova1@gmail.com

 

 

 

Ing. Peter Maxina

tel.č.:    0907 246 866

email:   maxina@zoznam.sk

                                                               

 

 

Stále komisie

Komisia č. 1: pre výstavbu a územné plánovanie, podnikanie a cestovný ruch
predseda : Ing. Peter Maxina
členovia:  Róbert Sliepka, Ing. Milan jankanič, Pavel Hajzer, Ing. Arch. Kristína Hýroššová
 

Komisia č. 2 : pre ochranu životného prostredia a verejného poriadku
predseda: Ing. Marián Komžík
členovia:  Jozef Mokrán ml., Adam Štálnik, Daniel Herko, Róbert Kľačanský
 

Komisia č. 3 : pre správu obecného majetku a financií
predseda: Ing. Margita Kostrábová
členovia: Ing. Peter Maxina, Bc. Lenka Hýroššová, Ing. Želmíra Obertová, Ing.Terézia Obertová, Renáta Michalíková
 

Komisia č. 4 : pre sociálnu starostlivosť
predseda: Ing. Andrea Obertová
členovia: Mgr. Zuzana Bridová, , František Hudec, 
Zuzana Bridová, Mgr. Helena Švecová, Mária Kollárová

Komisia č. 5 : pre školstvo a mládež
predseda: Mgr. Soňa Šandriková
členovia: Ing. Andrea Obertová, PaedDr. Gabriela Ondrejová, Mgr. Anna Belianska, Stanislava Šiatinská
 

Komisia č. 6 : kultúru a šport
predseda: Jozef Mokrán
členovia: Róbert Sliepka, Terézia Tomová, Margita Sámelová, Alica Kršiaková, 

Ing. Michaela Ondrejová, Adam Štálnik

 

Dočasné komisie

Komisia č. 7 : bytová – pre nakladanie s obecnými bytmi 
Róbert Sliepka, Ing.Andrea Obertová, Mgr. Soňa Šandriková, František Priekala, Daniela Ferjancová

Komisia č. 8 : verejného obstarávania – pre vyhodnocovanie súťažných ponúk
odborne spôsobilá osoba (OSO), František Priekala, Ing. Marián Komžík, Ing. Margita Kostrábová, Ing. Peter Maxina

Komisia č. 9 : na ochranu verejného záujmu
František Hudec, Ing. Margita Kostrábová, Mgr. Zuzana Bridová, Jozef Mokrán, Róbert Sliepka

Sobášiaci: 
          1. František Priekala – starosta obce
          2. Ing. Marián Komžík – zástupca starostu obce 
          3. Mgr. Soňa Šandriková – poslankyňa OZ 

 
Volebné obvody

Volebný obvod č. 1 – František Hudec
Ulice : Športová, Záhradná, Mierová

Volebný obvod č. 2 – Ing. Peter Maxina
Ulice : Mlynská, Školská

Volebný obvod č. 3 – Ing. Marián Komžík
Ulice : Pekárenská, Východná, SNP od č. d. 117, po č. d. 126

Volebný obvod č. 4 – Mgr. Soňa Šandriková 
Ulice : Staničná, Obuvnícka, SNP č. d. 34-43, 845, č. d. 224-281

Volebný obvod č. 5 – Ing. Margita Kostrábová
Ulice: A.Bernoláková, Žarnovská, SNP č. d. 105-116, č. d. 798-801, 894, 133-183, 1008, 842

Volebný obvod č. 6 – Mgr. Zuzana Bridová
Ľubianka

Volebný obvod č. 7 – Róbert Sliepka
Námestie slobody, ul. Hviezdoslavova od č. d. 306–351 a od č. d. 413-442

Volebný obvod č. 8 – Jozef Mokrán
Ulice : Hviezdoslavova od č. d. 353 – 399, Jarmočná, Družstevná od č. d. 443 – 458 a 501, 981

Volebný obvod č. 9 – Ing. Andrea Obertová
Ulice : Družstevná od č. d. 459 – 500, Potočná, Ulička



 

 

 


 

webygroup

Úvodná stránka