Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Schránka dobrých nápadov

Pravidlá diskusie

Verejná diskusia na portáli www.oslany.sk slúži na výmenu názorov, postrehov, kritiky  a zasielanie pripomienok za účelom poukázať na vecné problémy občanov a obce.

Každý registrovaný používateľ je povinný dodržiavať Pravidlá diskusie na www.oslany.sk  Diskusné príspevky, ktoré nie sú v súlade s Pravidlami diskusie na www.oslany.sk budú vymazané.

V diskusii na www.oslany.sk je zakázané:
1.         Používať cudziu identitu, napríklad vystupovať v mene verejne známej osoby, alebo
            pod iným ako vlastným menom
2.         Akýmkoľvek spôsobom prezentovať osobné útoky, vyhrážky alebo obťažovanie.
3.         Zverejňovať vulgárne alebo inak spoločensky neprípustné príspevky
5.         Zverejňovať názory alebo texty podporujúce násilie, rasizmus alebo nenávisť voči
            jednotlivcovi alebo skupine osôb.
6.         Využívať diskusiu na komerčné účely.
7.         Uverejňovať dohady a nepotvrdené fakty, ktoré by mohli viesť k poškodeniu dobrého
            mena dotknutého.
8.         Zverejňovať odkazy na internetové stránky, ktorých obsah nesúvisí s témou diskusie a
            na stránky, ktorých obsah je v rozpore so zákonmi SR

Diskusné príspevky sú uverejnené bez gramatickej, štylistickej či jazykovej úpravy spolu s uvedením autorstva. Za obsahovú, jazykovú a štylistickú úroveň zodpovedá sám autor.

Verejná diskusia nie je nástroj na podávanie sťažností, podnetov, či žiadostí a taktiež neslúži ako komunikačný kanál medzi občanmi a samosprávou. Zamestnanci samosprávy si vážia korektné otázky diskutujúcich a odpovedajú pravdivo a v čo najkratšom čase, maximálne do 5 pracovných dní.


 

Vaše názory, postrehy, pripomienky ...

Pridať príspevok

 
pridané 9.1.2015 08:57:30, IP: 78.98.1.16

Pripomienky

Moje podnety som sa rozhodol napísať z dôvodu zlepšenia dopravnej situácie, zlepšenie ovzdušia a tiež poukázať na objekty, ktoré špatia svoje okolie. Píšem o Hviezdoslavovej ulici, hlavne v časti ktorá je v poslaneckej starostlivosti poslanca Roberta Sliepku:
1. Osobné autá v súkromnom vlastníctve obyvateľov ulice takmer trvalo parkujúce na ceste, sú prekážkou prechádzajúcim vozidlám, prekážajú pri ošetrovaní cesty – zametanie, odhŕňanie snehu, prechode a ošetrovaní chodníka, zdržujú premávku a nútia vodičov k podraďovaniu rýchlostného stupňa, čoho následkom je zvyšovanie exhalátov v ovzduší.
Riešením je – parkovanie vo svojom dvore.
2. Parkovanie na námestí pri kostole by mohlo vyriešiť vybudovanie parkoviska. Plochy oproti kostola za cestou – výjazd na ul. Hviezdoslavovú sú pravdepodobne v majetku obce (pre upresnenie ide o plochu medzi Expresom a bývalou predzáhradkou domu rod. Lacúškovcov).
3. Pozemok Jozefa Maholániho je nielen hanbou námestia, ale aj zdrojom alergénov a buriny a možno aj neoprávnených výdavkov na kosenie.
4. Ďalším nedostatkom je stav domu po nebohom Jozefom Vážanom a jeho priľahlé pozemky, hlavne z pohľadu od ulice. Riešenie okrem upozornenia mne neznámeho majiteľa na starostlivosť resp. odpredaj, alebo zbúranie, nepoznám.
5. Vzhľad ulice ruší aj bývalá trafika a murovaný plot pri pohostinstve Aja.

Gustáv Brida


 

Dobrý deň,
ďakujem za Vaše podnety.Všetkými podnetmi sa budeme postupne zaoberať a o ich riešení Vás budeme informovať.
František Priekala.

pridané 17.12.2014 06:49:17, IP: 85.216.250.157

škôlka - upratovanie

ahojte. tak ako som spomínal už včera na zastupiteľstve, chcel by som poprosiť, aby do predvianočného upratovania prostredníctvom VPP-čkárov bol zahrnutý aj areál škôlky. je tam množstvo bordelu v kríčkoch po oboch stranách, tiež vzadu pri riaditeľni a samozrejme vzadu za budovou. tam je, mimochodom, i taká nezmyselná kôpka hlino-piesku, dá sa rozhádzať za 2-3 minútky. tiež by bolo dobré zlikvidovať OD KOREŇA tie náletové dreviny pri pravom plote, ktoré sa už likvidovať začali, ale absolútne nesprávnym spôsobom. treba ich skutočne vytínať od koreňa, prípadne i ich bázy povytŕhať od zeme. o existujúci porast borievok, ktorý takto ostane čistý, sa už následne postarám osobne v jarnom období. toľko zatiaľ. a teším sa že nám to tu všetko pred očami postupne mení fazónu. v krajšej dedine sa lepšie žije.. =;o))
majte sa zatiaľ, pekný deň prajem.

Marián Komžík


 

Ahoj Majko,
uvedené veci budeme riešiť.Osobne sa aj s p.Tomom pojdeme na to pozrieť.

Pekný deň aj Tebe.

starosta obce.

Položky 19-20 z 20

dnes je: 25.6.2019

meniny má: Olívia, Tadeáš

webygroup

Úvodná stránka