Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Obecné zastupiteľstvo, komisie a volebné obvody

Poslanci OZ:  

IMG_5673.jpg

Bc. Miroslava Melicherčíková

tel.č.:    0902 824 116

email:   m.rosakova@gmail.com

 

 

 

IMG_5654.jpg

Ján Ferjanc 

tel.č.:    0903 473 283

email:   jferjanc@gmail.com

 

 

 


IMG_7913.jpg

 

Ing. Milan Jankanič

tel.č.:    0911 855 818

email:   milanjankanic@post.sk

 

 

IMG_5700.jpg

Peter Gaži

tel.č.:    0911 699 113

email:   petergazi@centrum.sk

 

 

 

IMG_5708.jpg

 

Ing. Marián Komžík

tel.č.: 0911 325 625

email:  riaditel@kohaplant.sk

 

 

 

IMG_5694.jpg

Ján

Štálnik 

tel.č.:    0903 419 558

email:   jan.stalnik@oz.allianzsp.sk

 

 

IMG_5686.jpg

 

Ing. Pavol Mello

tel.č.: 0905 700 553

email: pors@stonline.sk

 

 

IMG_5688.jpg

 

Ing. Gabriel Kluvánek

email: kluvanek.g@zoznam.sk

 

   

          

IMG_7923.jpg

 

Jozef Mokrán

tel.č.:    0915 420 032

email:   catering@josip.sk

 

 

 

                                                            

 

 

Stále komisie

Komisia č. 1: pre výstavbu a územné plánovanie, podnikanie a cestovný ruch - Ing. Gabriel Kluvánek, Ing. Milan Jankanič, Ľubomír Hvizdoš, JUDr. Lýdia Kluváneková, Jozef Pinďura

 

Komisia č. 2 : pre ochranu životného prostredia a verejného poriadku -

Ing. Marián Komžík, Jozef Mokrán, Adam Štálnik, Bc.Daniel Herko, Róbert Kľačanský

 

Komisia č. 3 : pre správu obecného majetku a financií -

Ing. Pavol Mello, Ing. Gabriel Kluvánek, Daniela Legeňová, Ing. Margita Kostrábová, Ing. Terézia Obertová
 

Komisia č. 4 : pre sociálnu starostlivosť - 

Ján Štálnik, Bc. Miroslava Melicherčíková, Daniela Ferjancová, Ing. Andrea Obertová, Mária Kollárová, Margita Samelová, Zuzana Bridová
 

Komisia č. 5 : pre školstvo, mládež a šport - 

Ján Ferjanc, Ing. Marián Komžík, Ing. Andrea Obertová, Ivan Školkay, Renáta Mišovičová
 

Komisia č. 6 : kultúru -

Bc. Miroslava Melicherčíková, Peter Gaži, Terézia Tomová, Margita Samelová, Mrg. et Mgr. Ivana Kuricová, Alica Kršiaková, Bc. Dominika Jankulová, Lenka Volfová

 

Dočasné komisie

Komisia č. 7 : bytová – pre nakladanie s obecnými bytmi - 

Ing. Milan Jankanič, Ján Štálnik, Lívia Svitková, Róbert Sliepka, Ing. Anton Wolf


Komisia č. 8 : na ochranu verejného záujmu - 

Jozef Mokrán, Peter Gaži, Ing. Pavol Mello, Ing. Milan Jankanič, Bc. Miroslava Melicherčíková


Sobášiaci: 
          1. František Priekala – starosta obce
          2. Ján Ferjanc – zástupca starostu obce 
          3. Bc. Miroslava Melicherčíková – poslankyňa OZ 

 
Volebné obvody

Volebný obvod č. 1 – Ján Ferjanc
Ulice : Športová, Záhradná, Mierová

Volebný obvod č. 2 – Ing. Marián Komžík
Ulice : Mlynská, Školská

Volebný obvod č. 3 – Jozef Mokrán
Ulice : Pekárenská, Východná, SNP od č. d. 116, po č. d. 126, 894, 1008

Volebný obvod č. 4 – Ing. Pavol Mello
Ulice : Staničná, Obuvnícka, SNP č. d. 34-44,  č. d. 224-230, 266-287, 842, 845, 1020

Volebný obvod č. 5 – Ing. Gabriel Kluvánek
Ulice: A.Bernoláková, Žarnovská, SNP č. d. 105-115, č. d. 133-135, 177-183, 782, 798-801

Volebný obvod č. 6 – Ing. Milan Jankanič
Ľubianka

Volebný obvod č. 7 – Bc. Miroslava Melicherčíková
Námestie slobody, ul. Hviezdoslavova od č. d. 306–351 a od č. d. 413-442

Volebný obvod č. 8 – Ján Štálnik
Ulice : Hviezdoslavova od č. d. 353 – 399, 898, 899, 1007, Jarmočná, Družstevná 443-458, 501, 981

Volebný obvod č. 9 – Peter Gaži
Ulice : Družstevná od č. d. 459 – 500, 1000, Potočná, Ulička, Ulička



 

 

 


 

dnes je: 25.6.2019

meniny má: Olívia, Tadeáš

webygroup

Úvodná stránka