Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Oficiálna internetová stránka obce Oslany

Odovzdávanie KOMPOSTÉROVVytlačiť
 

komposter-page-001 – kópia.jpg

Vážení spoluobčania,

oznamujeme Vám, že obec Oslany začína s bezodplatným odovzdávaním plastových kompostérov.  Kompostéry budú poskytnuté domácnostiam, ktoré žijú v rodinných domoch   so záhradami podľa uvedeného harmonogramu, v čase: 

od 08:00 hod. – do 11:00 hod.

                                          od 12:00 hod. – do 18:00 hod.

 

08. (pondelok), 10. (streda) a 12. (piatok) apríla 2019 ulice:

Slnečná, Východná, Pekárenská, Školská, Obuvnícka, Záhradná, Športová, Ulička

 

15. (pondelok) a 17. (streda) apríla 2019 ulice:

A. Bernoláka, Žarnovská, Staničná, SNP

 

24. (streda) a 26. (piatok) apríla 2019 ulice:

Družstevná, Potočná, Jarmočná, Ľubianka

 

29. (pondelok) apríla 2019,  02. (štvrtok) a 03. (piatok) mája 2019 ulice:

Hviezdoslavova, Mlynská, Mierová, Námestie slobody

 

V uvedených termínoch je  potrebné sa dostaviť na Obecný úrad v Oslanoch –  rokovacia miestnosť (bývalá knižnica).  Kompostér môžete v nezloženom stave odviesť na ručnej káre alebo autom. Hmotnosť kompostéra je 30 kg.

 

Pri preberaní kompostéra bude potrebné podpísať Zmluvu o výpožičke kompostéra, Dohodu o domácom kompostovaní, Preberací protokol a podpisový hárok.

 

Pre urýchlenie procesu preberania kompostérov Vás preto žiadame, aby ste vopred vyplnili Prílohu č. 2, ktorú obdržíte v obálke do 05. 04. 2019 v dvoch vyhotoveniach (jedno vyhotovenie ostáva Vám a druhé odovzdáte na úrade).

 

Príloha č. 2 je odlišná pre viacčlennú domácnosť – Splnomocnenie, Oboznámenie a súhlas so spracovaním osobných údajov (všetci členovia, ktorí bývajú na súpisnom čísle splnomocňujú zástupcu rodiny, ktorý prevezme kompostér a podpíše uvedené doklady) a pre jednočlennú domácnosť – Prehlásenie, Oboznámenie a súhlas so spracovaním osobných údajov.

 

Pri preberaní kompostéra podľa hore uvedených termínov je potrebné jedno vyhotovenie Splnomocnenia/Prehlásenia odovzdať pracovníčke obecného úradu a na základe toho podpíšete príslušné doklady a bude Vám odovzdaný kompostér. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj obrázku :www.stupava.sk

Zmluva o výpožičke kompostéra,Dohoda o domácom kompostovaní-VZOR Zmluva o výpožičke kompostéra,Dohoda o domácom kompostovaní-VZOR.PDF Zmluva o výpožičke kompostéra,Dohoda o domácom kompostovaní-VZOR.PDF (2.1 MB)
Návod na správne kompostovanie v kompostovacom zásobníku Návod na správne kompostovanie v kompostovacom zásobníku.pdf Návod na správne kompostovanie v kompostovacom zásobníku.pdf (1.3 MB)
Návod na zloženie kompostéra-HORTO Návod na zloženie kompostéra-HORTO.PDF Návod na zloženie kompostéra-HORTO.PDF (294 kB)
Návod na zloženie kompostéra-THERMO(Premium 1050) Návod na zloženie kompostéra-THERMO(Premium 1050).pdf Návod na zloženie kompostéra-THERMO(Premium 1050).pdf (384.4 kB)

 
 

dnes je: 21.4.2019

meniny má: Ervín

webygroup

Úvodná stránka