Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Rekonštrukcia a modernizácia materskej školy

Naše deti chodia od septembra do krajšej materskej školy...

Projekt „Rekonštrukcia a modernizácia materskej školy Oslany“ spolufinancovaný:

  • z Európskeho fondu regionálneho rozvoja 80% 225 625,45 Sk
  • zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky 15% 42 304,77 Sk
  • vlastné zdroje 5% 14 101,59 Sk
  • celkové oprávnené výdavky na realizáciu projektu 282 031,81 Sk

Zhotoviteľ stavebných prác: REGASTAV s.r.o. Považské Podhradie 440, Považská Bystrica 4

Dodávateľ IKT vybavenia: COSECO – EP s. r. o., Jesenského 233/1, Partizánske

Realizáciou projektu sa dosiahlo zvýšenie štandardu poskytovaných služieb predškolského zariadenia v obci prostredníctvom priestorových, organizačných a tepelno-klimatických podmienok vyučovania a zlepšenia materiálno-technického vybavenia pre vyučovanie detí v predškolskom veku s ohľadom na informačnú vzdelanosť. Realizáciou projektu sa dosiahne aj zníženie energetickej náročnosti prevádzky.
Realizáciou projektu spĺňa budova MŠ základné hygienické, tepelno-klimatické a priestorovo-organizačné požiadavky na priestory vzdelávacieho procesu. Prevádzka budovy bude energeticky výrazne úspornejšia, čo sa bude dať vyčísliť až v ďalších monitorovacích obdobiach. Objekt MŠ bol zateplený s novými dvernými a okennými výplňami. Dispozičné riešenie po realizácii rekonštrukcie projektu organizačne vyhovuje súčasným potrebám. Objekt bol vybavený IKT, čo umožňuje zvyšovať informačnú vzdelanosť detí zavedením základov informatiky do výučby. Ukončením projektu došlo k nárastu počtu detí, ktoré predškolské zariadenia navštevuje.

V školskom roku 2009/2010 navštevovalo predškolské zariadenie priemerne mesačne 80 detí. V školskom roku 2010/2011 v mesiaci september 2010 začalo zrekonštruované zariadenie navštevovať 86 detí. Realizáciou projektu dosiahlo zariadenie taký štandard poskytovaných služieb, ktorý mu umožní objekt nielen udržať, ale nadväznými aktivitami ďalej rozvíjať.


 

MŠ po rekonštrukcii - 2010

MŠ po rekonštrukcii

MŠ po rekonštrukcii

MŠ po rekonštrukcii

MŠ po rekonštrukcii

MŠ po rekonštrukcii

MŠ po rekonštrukcii

MŠ po rekonštrukcii

MŠ po rekonštrukcii


 
 

 
Položky 1-4 z 25

dnes je: 25.6.2019

meniny má: Olívia, Tadeáš

webygroup

Úvodná stránka